Geçen aydan itibaren beğeniye sunulan Peugeot 2008, stop-start gibi donanımların yanı sıra motor seçenekleri de sağlıyor. Teknoloji harikası otomobiller tutkunlarını bekliyor

Peugeot 2008 modeli ile B segmentinde yepyeni bir otomobil arzı yaratıyor. 2013 yılının Ağustos ayında Türkiye pazarında satışa sunulan bu yeni model, 1.2L VTi 82hp, 1.6L HDi 92hp ve 1.6L VTi 120hp olmak üzere 3 motor seçeneği, manuel ve otomatik versiyonlar ve 42 bin 500 TL den başlayan fiyatlar ile Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor.

STOP START SEÇENEĞİ
Ayrıca 2013 yılı sonunda pazara sunulacak olan e-VTi motor seçeneği ile benzinli motoru tercih eden müşterilerin de Stop ve Start teknolojisinin düşük yakıt tüketimi, otomatik motor stop sistemi, gürültüsüz ve titreşimsiz neredeyse anında yeniden çalıştırma ve kullanım keyfi gibi avantajlarından yararlanma imkanı olacak.

PARK ASSİST DONANIMI
Peugeot kullanımı kolay, heyecan veren ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunan ilk kompakt şehir SUV modeli ile birçok yeniliği hayata geçiriyor. Markanın yenilikçi bir sürüş mahalli stratejisini teyit eden küçük direksiyon simidi ve göz hizasına konumlandırılan gösterge paneli dikkat çekiyor. Park manevralarını otomatik hale getiren Park Assist donanımı şehir içindeki yolculukları kolaylaştırmak için 2008 in kompaktlığından yararlanıyor.

DİNAMİK SÜRÜŞ
Peugeot nun yürüyen aksam konusunda genel kabul gören uzmanlığı ile garanti edilen keyifle eş anlamlı dinamik sürüş özelliği sunuluyor. Yol tutuş özellikleri, koruma aksamları ve Grip Control çekiş sistemi sayesinde bildik yollardan çıkma özgürlüğü yaşatıyor.


[ Yazıyı Oku ]

<<ılk Baş <Önceki | 1 | 2 | 3 | 4 | Sonraki> En Son>>